Autoškola V&V - vaše autoškola v Brně, autoškola pro Brno, autoškoly v Brně, autoškola na lidické 17

Kurzy
Kurzy

Naše kurzy zahajujeme dvakrát do měsíce, vždy v 16 hodin. Na zahájení se celá skupina domluví na dni, ve kterém bude probíhat teoretická výuka. Nejbližší termíny zahájení naleznete zde

Teoretická výuka bývá zpravidla 1x týdně, v odpoledních hodinách - v době od 16:30 do 19:30 hodin. Při individuálních kurzech a rychlokurzech je po domluvě možná i výuka dopolední. Po absolvování nezbytné abecedy budoucího řidiče se začínají trénovat jízdy. Osnovou je daných 28 vyučovacích hodin jízd, probíhajících v době od 6:30 do 20:30 hodin - dle toho, jak se student domluví. Jízdy se domlouvají individuálně na hodinách teoretické přípravy na učebně.

Vaše první jízdy budou probíhat na cvičišti. Poté se naši učitelé s Vámi přesunou do malého provozu (málo frekventované silnice na okraji Brna). Po zvládnutí řízení v jednoduchých podmínkách přejde výcvik do provozu velkého. Pro lepší představu se hodiny dělí takto:

  • I. etapa: autocvičiště - min. provoz, 2 vyučovací hodiny
  • II. etapa: středně těžký provoz, 12 vyučovacích hodin
  • III. etapa: těžký provoz, 9 vyučovacích hodin

Náš vozový park je možné zhlédnout ve fotogalerii.

Máte výběr z širokého množství kvalifikovaných učitelů.

Teoretická výuka je ucelenou formou přednášena ústně a dopněna audiovizuální technikou. Součástí teorie je i kurz zdravovědy a kurz udržby vozidla. Literaturu ke studiu je možné zakoupit u nás, v autoškole.

Dále nabízíme výcvik skupiny C, E(C). Bližší informace se dovíte telefonicky nebo přímo v autoškole.

Váš kolektiv pracovníků autoškoly V&V

web master: MattPS []
SEO: Ilja Hynek [www][]
vymena odkazu
autoskola-brno-vosinkova.cz
brno-autoskola.cz