Autoškola V&V - vaše autoškola v Brně, autoškola pro Brno, autoškoly v Brně, autoškola na lidické 17

Popis
Popis

Dovolujeme si Vám jako zástupci akreditovaného školícího centra nabídnout výuku a výcvik pro získání skupiny C a C+E a také organizování vstupního školení v rámci kvalifikačních kursů. Dále pro školení řidičů z povolání nabízíme Pravidelné školení držitelů řidičských oprávnění skupin C, C + E, D. Školení se pořádají celý rok v 7 hodinových celcích. Upozorňujeme, že jakmile držitel starého osvědčení profesní způsobilosti řidiče podal žádost o výměnu, začíná běžet roční lhůta na provedení 7 hodinového pravidelného školení. Naše činnost je prováděna odborně a určitě přinese výsledky v podobě dobrých znalostí řidičů.

Výcvik v řízení skupiny C provádíme na vozidle Iveco ML 150 a na přípojném vozidle typu Schwarcmuller pro získání skupiny E.

Touto činností se zabýváme již od roku 2002 a také v rámci našeho akreditovaného školícího centra, které je umístěno na Lidická 17, Brno, s možností parkovat před učebnou ve dvoře.

Držitelem platného průkazu profesní způsobilosti řidiče musí být každý řidič, který řídí motorové vozidlo v rámci pracovně právního vztahu o celkové hmotnosti vyšší než 3500 Kg (Kategorie N2, N3) nebo obsaditelnosti motorového vozidla vyšší než 1 + 8 osob. (Kategorie M2, M3)

Těšíme se na Vás !!

web master: MattPS []
SEO: Ilja Hynek [www][]
vymena odkazu
autoskola-brno-vosinkova.cz
brno-autoskola.cz